Home » Doradca zawodowy

Doradca zawodowy

– specjalista udzielający wsparcia w wyborze zawodu i kierunku kształcenia/szkoły

Doradca zawodowy to osoba wiarygodna, kompetentna i obiektywna. Świetnie orientująca się w zjawiskach zachodzących na rynku pracy oraz zmiennych warunkach i możliwościach zatrudnienia. Swoją wiedzą o zawodach i rynku pracy dzieli się z uczniami, rodzicami oraz nauczycielami.

Specjalista udziela wsparcia w wyborze zawodu i szkoły, ale także przy zmianie obecnie wykonywanego zawodu, wybraniu drugiego kierunku studiów, samozatrudnieniu czy poszukiwaniu pracy.

Razem ze specjalistą wspólnie dokonacie przeglądu Swoich zainteresowań, umiejętności, cech osobowości, możliwości fizycznych, wykształcenia, przebytych szkoleń, doświadczenia zawodowego. Doradca zawodowy może również pomóc w sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych oraz w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.

Jeśli nie wiesz jaką szkołę wybrać, szukasz satysfakcjonującej pracy, chcesz udoskonalić sposób komunikacji z pracodawcą lub poznać sposoby poszukiwania pracy oraz możliwości zawodowych na rynku pracy – skonsultuj się z doradcą zawodowym.

Aktualnie ten specjalista nie jest dostępny na naszym portalu.

Zapytaj o dostepność specjalisty

    Wiadomość została wysłana!

    ajax-loader-ikona